Вишгород у скорботі: в місті попрощаються з Семеном Поташником

Поташник був одним з учасників будівництва Київської ГЕС.

Скорбота. Фото: t1news.tv

Скорбота. Фото: t1news.tv

У Вишгороді попрощаються з видатним гідроенергетиком Семеном Поташником. Чоловік помер на 95-му році життя. Семен Ізрайлевич брав участь у будівництві більшості гідроелектростанцій України, які стали основою енергетичної безпеки нашої держави. Київська ГЕС та перша гідроакумулююча станція України – Київська ГАЕС – збудовані за його безпосередньої участі.

Інформацію про це повідомили в Укргідроенерго.

Семен Поташник. Фото: Укргідроенерго

Як зазначається у дописі відомства, всі охочі можуть долучитися до церемонії поховання.

  • З 10:00 до 12:00 відбудеться прощання у сесійній залі Вишгородської міської ради, за адресою: площа Шевченка, 1. Залу відкриють для всіх охочих провести енергетика в останню путь. Основну частину з промовами гостей розпочнуть об 11:00.
  • О 12:00 планується виїзд від адміністрації на цвинтар. Для всіх охочих буде організовано перевезення автобусами Укргідроенерго.
  • О 12:30-13:30 відбуватиметься поховання на міському кладовищі Вишгорода (нове)
  • О 14:00-16:00 планується проведення поминального обіду, за адресою: ресторан «ГАЛС», 2-й та 3-й поверх (вул. Набережна вулиця, 7).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *