Напад ТЦК на чоловіка в авто: з’явилися нові деталі інциденту у Вишгороді
До дисциплінарної відповідальності притягнуті 7 правоохоронців.
Шеврон ЗСУ. Фото: УНІАН
Через сутичку у Вишгороді, коли службовці ТЦК і поліції використовували газовий балончик, щоб викурити водія з автівки, семеро правоохоронців були притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
Інформацію про це повідомив у інтерв’ю виданню “Українські новини” очільник Національної поліції Іван Вигівський.
Як зазначається, у поліції проводилося службове розслідування, і 7 правоохоронців включаючи керівників, які знаходилися на місці інциденту, притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
Як повідомив Вигівський, співробітники правоохоронних органів, які спинили чоловіка, після перевірки його документів дізналися, що щодо нього відкрито 2 кримінальних провадження і він знаходився у розшуку за ухилення від мобілізації. Йому пропонували поїхати в ТЦК, і він прийняв пропозицію. Проте службовці ТЦК прибули на місце, і, за як додав очільник НПУ, «сталося те, що сталося».
Він додав, що у Нацполіції жорстко реагують кожне свідчення таких непрофесійних дій, які паплюжать все відомство.
До слова, у грудні 2024-го року в мережі був оприлюднений відеоматеріал, на якому особи у військовому одязі намагалися силою відчинити дверцята автівки. Вони розпилили в салон авто газовий балончик та підпалили. У сутичці також взяли участь поліцейські.
У Міністерстві оборони повідомили, що спільно з правоохоронцями проводиться перевірка та встановлюються причетні особи. Поліція Київської області почала службове розслідування.
