Захисники та захисниці з Вишгорода отримають матеріальну допомогу

Виплата коштів розпочнеться з 1 січня 2025 року.

Матеріальна допомога військовим (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

Матеріальна допомога військовим (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

У Вишгороді чинним захисникам і захисницям надаватимуть одноразову матеріальну допомогу. Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці міської ради.

У дописі відомства зазначають, що матеріальна допомога буде надана тим, хто став на захист країни з початку повномасштабного вторгнення. Отримати фінансову підтримку зможуть, і мобілізовані особи, які були призвані на військову службу, і ті, хто захищає країну за контрактом з 24-го лютого 2022-го року.

У дописі міськради вказано, що допомога буде одноразовою та становитиме 35 000 гривень. Відомство надаватиме кошти захисникам та захисницям з 1-го січня 2025-го року.

Як зазначається, матеріальна допомога буде надана військовослужбовцям відповідно до Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей на 2025-2027 роки, ухваленої 28 листопада 2024 року на сесії Вишгородської міської ради.

Нагадаємо, нещодавно пільговий автобус у Вишгороді відновив свою роботу. Транспорт не курсував містом через те, що мав технічні несправності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *