Захисники та захисниці з Вишгорода отримають матеріальну допомогу
Виплата коштів розпочнеться з 1 січня 2025 року.
Матеріальна допомога військовим (ілюстративне зображення). Фото: Freepik
У Вишгороді чинним захисникам і захисницям надаватимуть одноразову матеріальну допомогу. Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці міської ради.
У дописі відомства зазначають, що матеріальна допомога буде надана тим, хто став на захист країни з початку повномасштабного вторгнення. Отримати фінансову підтримку зможуть, і мобілізовані особи, які були призвані на військову службу, і ті, хто захищає країну за контрактом з 24-го лютого 2022-го року.
У дописі міськради вказано, що допомога буде одноразовою та становитиме 35 000 гривень. Відомство надаватиме кошти захисникам та захисницям з 1-го січня 2025-го року.
Як зазначається, матеріальна допомога буде надана військовослужбовцям відповідно до Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей на 2025-2027 роки, ухваленої 28 листопада 2024 року на сесії Вишгородської міської ради.
Нагадаємо, нещодавно пільговий автобус у Вишгороді відновив свою роботу. Транспорт не курсував містом через те, що мав технічні несправності.
