У Вишгороді знову курсує пільговий автобус: графік руху

Автобус їздить за маршутом Вишгород-Київ.

Пільговий автобус у Вишгороді. Фото: Моя Київщина

Пільговий автобус у Вишгороді. Фото: Моя Київщина

У Вишгороді відновили роботу пільгового автобусного маршруту. Інформацію про це повідомили у Вишгородській міській раді.

У відомстві зазначають, що роботу пільгового маршруту відновили відучора, з 17 листопада. Окрім того, там оприлюднили графік руху транспорту:

З Вишгорода:

  • 07:30;
  • 09:00;
  • 11:30;
  • 13:00;
  • 17:00;
  • 18:30.

З Києва (станція метро “Героїв Дніпра”):

  • 08:15;
  • 09:45;
  • 12:15;
  • 13:45;
  • 17:45;
  • 19:15.

Нагадаємо, у Вишгородському районі встановили новий тимчасовий міст через річку Тетерів. Споруду розмістили на новій вісі поблизу одного із сіл, розташованих на межі з Бучанським районом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *