У Вишгороді знову курсує пільговий автобус: графік руху
Автобус їздить за маршутом Вишгород-Київ.
Пільговий автобус у Вишгороді. Фото: Моя Київщина
У Вишгороді відновили роботу пільгового автобусного маршруту. Інформацію про це повідомили у Вишгородській міській раді.
У відомстві зазначають, що роботу пільгового маршруту відновили відучора, з 17 листопада. Окрім того, там оприлюднили графік руху транспорту:
З Вишгорода:
- 07:30;
- 09:00;
- 11:30;
- 13:00;
- 17:00;
- 18:30.
З Києва (станція метро “Героїв Дніпра”):
- 08:15;
- 09:45;
- 12:15;
- 13:45;
- 17:45;
- 19:15.
Нагадаємо, у Вишгородському районі встановили новий тимчасовий міст через річку Тетерів. Споруду розмістили на новій вісі поблизу одного із сіл, розташованих на межі з Бучанським районом.
