У Вишгороді відключатимуть водопостачання: адреси
Воду відключать сьогодні ввечері.
Відсутнє водопостачання (ілюстративне зображення). Фото: Вечірній Київ
У Вишгороді частково обмежать водопостачання до споживачів. Інформацію про це повідомили у місцевому “Водоканалі”.
За дописом відомства, обмеження водопостачання стосуватиметься споживачів за адресою: вулиця Набережна 6Ж. Відключення води застосовують через роботи по врізці пожежного гідранта на АЗК “KLO”.
Водопостачання обмежуватимуть відсьогодні, 29-го серпня, о 23:00. Відновити подачу води планують о 5:00, 30-го серпня.
Нагадаємо, сьогодні, 29-го серпня, протягом дня, у Димерській громаді обмежуватимуть електропостачання, через проведення профілактичні роботи в електромережах. Світло вимикатимуть з 9:00 до 19:00 у 3 населених пунктах громади.
