У Вишгороді відключатимуть водопостачання: адреси

Воду відключать сьогодні ввечері.

Відсутнє водопостачання (ілюстративне зображення). Фото: Вечірній Київ

Відсутнє водопостачання (ілюстративне зображення). Фото: Вечірній Київ

У Вишгороді частково обмежать водопостачання до споживачів. Інформацію про це повідомили у місцевому “Водоканалі”.

За дописом відомства, обмеження водопостачання стосуватиметься споживачів за адресою: вулиця Набережна 6Ж. Відключення води застосовують через роботи по врізці пожежного гідранта на АЗК “KLO”.

Водопостачання обмежуватимуть відсьогодні, 29-го серпня, о 23:00. Відновити подачу води планують о 5:00, 30-го серпня.

Нагадаємо, сьогодні, 29-го серпня, протягом дня, у Димерській громаді обмежуватимуть електропостачання, через проведення профілактичні роботи в електромережах. Світло вимикатимуть з 9:00 до 19:00 у 3 населених пунктах громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *