У Вишгороді відбудеться День донора: деталі

Донорам, за бажанням, нададуть результати обстеження крові на наявність антитіл до деяких хвороб.

Забір крові (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

Забір крові (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

У Вишгороді відбудеться черговий День донора крові. Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці Вишгородської центральної районної лікарні.

У дописі медзакладу зазначено, що особи, які здали кров, зможуть, за бажанням, отримати:

  • Результат обстеження крові на наявність антитіл до ВІЛ, вірусного гепатиту С, маркерів гепатиту В (HBsAg) та антитіл до Treponema pallidum (сифіліс);
  • Довідка про групу крові.

Стати донором можуть усі охочі, віком від 18 років. Ті, хто хоче долучитися до ініціативи, повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

За дописом медзакладу, День донора відбудеться завтра, 27-го серпня, з 09:00 до 12:00, в актовій залі лікарні. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 097-698-34-99, Вікторія Володимирівна.

Нагадаємо, у Славутичі запрацював новий розклад прийому сімейних лікарів. Оновлений графік впровадали сьогодні, 26-го серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *