У Вишгороді планується відключення води: деталі

Водопостачання обмежуватимуть протягом 10 годин.

Відсутнє водопостачання (ілюстративне зображення). Фото: Вечірній Київ

Відсутнє водопостачання (ілюстративне зображення). Фото: Вечірній Київ

У Вишгороді планується відключення водопостачання. Обмеження будуть застосовані через ремонтні роботи на водопровідній мережі, за адресою: вулиця Грушевського, 1.

Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці міської ради.

Як зазначається в дописі, водопостачання буде відсутнє завтра 9-го травня, з 8:00 до 18:00. Обмеження стосуватиметься таких адрес:

  • вул. Грушевського буд.1,3,5,7;
  • просп. Мазепи 3,7;
  • вул. Грушевського,1А (кулінарія Кирпулька);
  • Вишгородський ліцей №1;
  • ВМК ДНЗ “Ластівка”.

У дописі мешканців також закликали завчасно зробити необхідний запас води.

Нагадаємо, Вишгород придбає дві спеціалізовані машини для комунальників. На купівлю планують витратити майже 5 мільйонів гривень. Ідеться про комбіновану електротехнічну лабораторію ETL‑35K, яка має забезпечувати повний цикл випробувань високовольтної ізоляції та пошук пошкоджень у мережах та автомобіль‑фургон у суцільнометалевому кузові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *