У Вишгороді проведуть майстер-клас зі створення квітів-маків: як долучитися
Учасники створюватимуть квіти з гофрованого паперу.
Творчий захід. Фото: Freepik
У Вишгороді відбудеться майстер-клас “Червоний Мак пам’яті”. Інформацію про це повідомили в міській бібліотеці.
Як зазначається в дописі, учасники створюватимуть квіти з гофрованого паперу разом з майстринею Людмилою Желтяковою.
Долучитися до ініціативи можуть усі охочі. Кількість місць на один майстер-клас: 10-12 осіб. Щоб узяти участь в заході потрібно зареєструватися за номером телефону або за посиланням, яке зазначене в дописі відомства.
Ініціатива відбудеться завтра, 7-го травня о 15:00 на другому поверсі міської бібліотеки, у відділі обслуговування.
