У Вишгороді проходить опитування щодо проблем у громаді: як узяти участь
Долучитися запрошують і мешканців, і представників бізнесу.
Телефон (ілюстративне зображення). Фото:Depositphotos
Робоча група з підготовки Стратегії розвитку Вишгородської міської територіальної громади на 2026–2027 роки розпочала опитування мешканців та представників бізнесу.
Інформацію про це повідомили в міській раді.
Як зазначається, метою опитувань є визначити ключові проблеми громади та перспективи її розвитку. Відповіді підприємців і жителів стануть основою для формування стратегічних цілей, завдань та напрямів розвитку на найближчі роки.
Узяти участь можна до 26 квітня. Орієнтовний час заповнення анкети: 15 хвилин.
Опитування проводиться в межах проєкту «Моделювання узгодженості проєктного портфелю публічних інвестицій та Стратегії розвитку громади».
Для того, щоб узяти участь, необхідно зісканувати один з QR-кодів, які розміщені в дописі відомства. У міській раді додали, думка кожного учасника є важливою для формування майбутнього громади.
