В “Охматдиті” відновили мультиклас після ракетного удару РФ
Цей простір створений, щоб діти навчалися і залишалися на рівні з однолітками.
Мультиклас в НДСЛ "Охматдит". Фото: Facebook закладу
У 2024 році корпус токсикології НДСЛ «Охматдит», де працював мультиклас “Школи Супергероїв”, зазнав руйнувань внаслідок російського ракетного удару. Вціліли тільки окремі навчальні матеріали. Попри це, освітній процес вдалося відновити у новому корпусі лікарні. Тут створили облаштували сучасний простір з окремими навчальними зонами для дітей від 1 до 11 класу.
Інформацію про відкриття мультикласу оприлюднили в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».
Як зазначається в дописі, “Школа Супергероїв” у медзакладі дає можливість маленьким пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні, здобувати повноцінну освіту та залишатися на рівні зі своїми однолітками. Простір обладнаний усім потрібним для навчання, а педагоги матимуть змогу допомагати дітям легко опановувати нові знання.





У лікарні додають, що співробітники закладу, навіть у складних умовах війни, роблять усе можливе, щоб діти не втрачали шанс на розвиток і здійснення своїх мрій.
