На Київщині закликають економити інтернет під час знеструмлень

Це необхідно, щоб забезпечити стабільний зв’язок для надзвичайників.

Телефон. Фото: Pexels

Телефон. Фото: Pexels

У періоди відключення електроенергії, спричинених атаками на енергоінфраструктуру, на території Київщини можливі перебої з мобільним зв’язком та доступом до інтернету. У таких умовах важливо користуватися мережею економно, щоб забезпечити стабільний зв’язок для екстрених служб, медиків, комунальників та близьких.

Інформацію про це оприлюднила Київська обласна військова адміністрація.

Зазвичай близько 80% користувачів обирають Wi-Fi, а 20% — мобільний інтернет. Проте під час знеструмлень більшість переходить на мобільну мережу, що створює надмірне навантаження.

У КОВА наголошують на необхідності спільної відповідальної поведінки та радять:

  • уникати завантаження відео та великих файлів;
  • вимикати автоматичне збереження медіа у месенджерах;
  • за можливості залишатися на Wi-Fi;
  • користуватися національним роумінгом у разі недоступності основного оператора;
  • заздалегідь заряджати павербанки та перевіряти розташування Пунктів незламності через застосунок «Дія».

Обласна адміністрація запевняє, що постійно тримає зв’язок з мобільними операторами та вживає всіх можливих заходів для підтримки зв’язку в регіоні у складних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *