На Київщині закликають економити інтернет під час знеструмлень
Це необхідно, щоб забезпечити стабільний зв’язок для надзвичайників.
Телефон. Фото: Pexels
У періоди відключення електроенергії, спричинених атаками на енергоінфраструктуру, на території Київщини можливі перебої з мобільним зв’язком та доступом до інтернету. У таких умовах важливо користуватися мережею економно, щоб забезпечити стабільний зв’язок для екстрених служб, медиків, комунальників та близьких.
Інформацію про це оприлюднила Київська обласна військова адміністрація.
Зазвичай близько 80% користувачів обирають Wi-Fi, а 20% — мобільний інтернет. Проте під час знеструмлень більшість переходить на мобільну мережу, що створює надмірне навантаження.
У КОВА наголошують на необхідності спільної відповідальної поведінки та радять:
- уникати завантаження відео та великих файлів;
- вимикати автоматичне збереження медіа у месенджерах;
- за можливості залишатися на Wi-Fi;
- користуватися національним роумінгом у разі недоступності основного оператора;
- заздалегідь заряджати павербанки та перевіряти розташування Пунктів незламності через застосунок «Дія».
Обласна адміністрація запевняє, що постійно тримає зв’язок з мобільними операторами та вживає всіх можливих заходів для підтримки зв’язку в регіоні у складних умовах.
