На Київщині триває підготовка до початку навчального року: деталі
Зокрема, у новому навчальному році до першого класу піде понад 17 тисяч дітей.
Школа. Фото: Freepik
У Київській області триває активна підготовка до старту навчального року. Інформацію про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Микола Калашник.
За його словами, наразі в регіоні відновили 215 освітніх установ, пошкоджених внаслідок бойових дій. У закладах облаштовано 1295 укриттів, ще кілька десятків перебувають у процесі будівництва або ремонту.
До кінця 2025 року планується закупити 74 шкільні автобуси, з яких 35 будуть пристосовані для перевезення дітлахів з особливими освітніми потребами.
Окрему увагу приділяють розвитку дошкільної та професійної освіти, впровадженню нових освітніх моделей, а також переходу навчальних закладів на альтернативні джерела енергії.
У новому навчальному році до першого класу в області піде понад 17 тисяч дітлахів. Окрім того, Калашник зазначив, що Київщина є пілотним регіоном у впровадженні нових форматів дошкільної освіти — вже функціонують сімейні та мінісадочки, створюються додаткові місця для наймолодших.
Нагадаємо, у Димері проведуть реконструкцію споруд місцевого ліцею за понад 209 млн грн. Зокрема, там утеплять фасади, замінять вікна, покрівлю тощо.
