На Київщині триває підготовка до початку навчального року: деталі

Зокрема, у новому навчальному році до першого класу піде понад 17 тисяч дітей.

Школа. Фото: Freepik

Школа. Фото: Freepik

У Київській області триває активна підготовка до старту навчального року. Інформацію про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Микола Калашник.

За його словами, наразі в регіоні відновили 215 освітніх установ, пошкоджених внаслідок бойових дій. У закладах облаштовано 1295 укриттів, ще кілька десятків перебувають у процесі будівництва або ремонту.

До кінця 2025 року планується закупити 74 шкільні автобуси, з яких 35 будуть пристосовані для перевезення дітлахів з особливими освітніми потребами.

Окрему увагу приділяють розвитку дошкільної та професійної освіти, впровадженню нових освітніх моделей, а також переходу навчальних закладів на альтернативні джерела енергії.

У новому навчальному році до першого класу в області піде понад 17 тисяч дітлахів. Окрім того, Калашник зазначив, що Київщина є пілотним регіоном у впровадженні нових форматів дошкільної освіти — вже функціонують сімейні та мінісадочки, створюються додаткові місця для наймолодших.

Нагадаємо, у Димері проведуть реконструкцію споруд місцевого ліцею за понад 209 млн грн. Зокрема, там утеплять фасади, замінять вікна, покрівлю тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *