Захисникам-киянам і ще деяким жителям компенсовуватимуть лікування зубів

За рік можна повернути до 15 тисяч гривень.

Ілюстативне зображення. Фото: Freepik

Ілюстативне зображення. Фото: Freepik

Київ буде повертати витрати на стоматологічне лікування киян-захисників та киянок-захисниць, а також членів родин загиблих та померлих військових.

Згідно з повідомленням заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марини Хонди, кожен з них може отримати до 15 тисяч гривень на рік за послуги, надані КНП «Київська стоматологія».

Компенсація буде надана за 63 види лікувальних та хірургічних стоматологічних послуг. Відповідний перелік доступний на «Порталі Захисників та Захисниць».

Право на компенсацію мають:

  • учасники бойових дій
  • особи з інвалідністю внаслідок воєнних дій
  • особи, які є постраждалими учасниками Революції Гідності
  • члени родин загиблих (померлих) ветеранів війни
  • члени родин загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України.

Для того, щоб компенсувати кошти, потрібно подати звернення до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр комплексної підтримки учасників бойових дій “Київ Мілітарі Хаб”» з відповідними документами, включаючи копію паспорта, РНОКПП, паперову форму витягу з реєстру територіальної громади, посвідчення, довідку ВПО (якщо є), оригінал чека на стоматологічні послуги та номер банківського рахунку.

Контакти “Київ Мілітарі Хаб”: тел. 080-0300-633, вул. Бастіонна, 11, [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *