На Київщині оголосили пожежонебезпечний період: що це означає

Причина – сприятливі погодні умови.

Пожежа в лісі. Фото: Freepik

Пожежа в лісі. Фото: Freepik

Жителів Київської області попередили про надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Цей період триватиме протягом 22-24 квітня. Подекуди в регіоні оголосили про надзвичайну пожежну небезпеку.

Інформацію про це оприлюднили в Укргідрометцентрі.

У відомстві додали, що у Тетереві та в Чорнобилі триватиме надзвичайна пожежна небезпека. Також там зазначили, що погодні умови створюють сприятливі обставини для виникнення та розповсюдження пожеж в природних середовищах, особливо якщо існують джерела відкритого вогню.

Інфографіка прогнозу пожежної небезпеки на Київщині. Фото: Укргідрометцентр

Нагадаємо, нещодавно, тероборонівці загасили пожежу біля села Ровжі, яка сталася через падіння уламків ворожої цілі. Вогонь ширився до житлових будинків. Загоряння ліквідували вогнегасниками та підручними засобами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *