На Київщині оголосили пожежонебезпечний період: що це означає
Причина – сприятливі погодні умови.
Пожежа в лісі. Фото: Freepik
Жителів Київської області попередили про надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Цей період триватиме протягом 22-24 квітня. Подекуди в регіоні оголосили про надзвичайну пожежну небезпеку.
Інформацію про це оприлюднили в Укргідрометцентрі.
У відомстві додали, що у Тетереві та в Чорнобилі триватиме надзвичайна пожежна небезпека. Також там зазначили, що погодні умови створюють сприятливі обставини для виникнення та розповсюдження пожеж в природних середовищах, особливо якщо існують джерела відкритого вогню.

Нагадаємо, нещодавно, тероборонівці загасили пожежу біля села Ровжі, яка сталася через падіння уламків ворожої цілі. Вогонь ширився до житлових будинків. Загоряння ліквідували вогнегасниками та підручними засобами.
