Митники затримали в поштовому відправленні 3 кілограми канабісу

Наркотики переправлялися на Дніпропетровщину.

Канабіс у поштовиї відправленнях. Фото: Державна митна служба України

Канабіс у поштовиї відправленнях. Фото: Державна митна служба України

На київській митниці зупинили чергову спробу ввезення наркотиків з Таїланду через міжнародні поштові відправлення. Цього разу контрабандисти намагалися перевезти майже 3 кілограми канабісу, сховавши його в коробках з-під дитячого конструктора та солодощів.

Інформацію про це повідомили на офіційному вебсайті Державної митної служби України.

Два поштових відправлення були задекларовані як “іграшки” та “подарунки” і прямували на одну адресу в Дніпропетровську область. Під час перевірки на митниці було виявлено схованки з шістьма пакетами канабісу загальною масою близько 3 кілограмів.

Для встановлення характеру речовини митники використали аналізатор наркотичних засобів, який підтвердив наявність канабісу. Відповідно до законодавства, наркотики, що ввозяться без дозволу, повинні бути вилучені.

Київська митниця повідомила про інцидент правоохоронні органи. Разом зі Службою безпеки України було проведено оперативні заходи, внаслідок яких було затримано людину, причетну до контрабанди наркотиків. Правоохоронці оголосили чоловіку про підозру за статтею 305 Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *