У Києві затримали агентів ГРУ, яке хотіло підпалити низку об’єктів

Угрупованню загрожує довічне ув’язнення.

Затримання агентів ГРУ. Фото: Київська обласна прокуратура

Затримання агентів ГРУ. Фото: Київська обласна прокуратура

У Києві правоохоронці затримали агентів російської розвідки, які планували підпали електропідстанцій та службових авто ЗСУ. За вказівкою окупантів чоловіки готували ракетно-дронові атаки на столицю та коригували їх за потребою.

Інформацію про це повідомили в обласній прокуратурі.

У дописі відомства вказано, що підозрювані були агентами ГРУ. Вони в режимі онлайн надавали можливість росіянам стежити за вулицями столиці. Окрім того, вони планували підпал об’єктів енергетичної інфраструктури у Київській області. Підозрювані здійснювали відеозйомку об’єктів з геолокацією та визначали спосіб пошкодження.

Задля здійснення злочинів, зрадники зробили “спостережний пункт” в орендованій квартирі багатоповерхівки з панорамними вікнами на потенційні цілі – об’єкти критичної інфраструктури. Це приміщення вони облаштували відеокамерами з можливістю дистанційного доступу, яка надавала можливість ГРУ слідкувати за вулицями столиці в онлайн-режимі.

Агенти також проводили дорозвідку в інших містах України, де вони ще хотіли облаштувати власні осередки.

Один з колаборантів шукав “помічників”, які будуть займатися підпалом автівок співробітників ТЦК та СП.

За клопотанням прокуратури обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Чоловікам можуть присудити довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *