Виділять понад 75 млн грн: у Києві модернізують музей “Чорнобиль”

Реконструкцію проведуть, щоб обладнати будівлю до потреб маломобільних груп населення.

Національний музей "Чорнобиль" у Києві. Фото: Вікіпедія

Національний музей "Чорнобиль" у Києві. Фото: Вікіпедія

У Національному музеї “Чорнобиль”, розташованому на Подолі, запланована великомасштабна реставрація та капітальний ремонт. Реконструкцію проведуть задля пристосування до потреб маломобільних груп населення.

Інформація про це розміщена на платформі публічних закупівель Prozorro.

У тендерній документації зазначено, що загальна вартість проєкту складає 75 390 384 гривні. Кошти будуть виділені з державного бюджету України.

Відповідно до тендеру, ремонтні роботи стосуватимуться оновлення підвалу, укриття, фасаду, даху, поверхів, горища, проїзду, ліфтової шахти, інтер’єру башти та ґанку. Найбільший обсяг робіт заплановано на відновлення фасаду споруди.

У тендері також зазначено, що планується провести заміну вікон, підлоги, сантехнічного обладнання, розширення дверей, встановлення бойлерів, а також системи блискавкозахисту. Окрім того, будівлю обладнають пожежною сигналізацією та проведуть благоустрій території. Загалом заплановано виконати 1016 різних видів робіт.

Згідно з умовами тендеру, завершити ремонтно-реставраційні роботи музею планують до 31 грудня 2026 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *