Японія – Київщина: область отримає медапарати від міжнародних партнерів
Область отримає 22 обладнання для МРТ та 11 автівок.
Медичні апарати (ілюстративне зображення). Фото: iStock
Японія передасть Київщині реабілітаційне обладнання та техніку в рамках технічної співпраці “Проєкт з відновлення та реконструкції після надзвичайних ситуацій”.
Інформацію про це надала Київська обласна військова адміністрація.
З співробітниками КОДА зустрілися представники Японського агентства міжнародного розвитку JICA. Під час зустрічі, вони поспілкувалися про результати існуючих проєктів співпраці та окреслили майбутні плани.
У рамках цього технічного співробітництва до Київського регіону буде передано 22 одиниці обладнання для магнітно-резонансної терапії, а також 11 автівок для транспортування людей з інвалідністю.
Співпраця проходить у рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва, ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. РОМС створений для розвитку відносин з міжнародними партнерами, які готові надати співпрацю на рівні області та територіальних громад.
Нагадаємо, у Київській області планують встановити 19 когенераційних установок. Ці прилади даватимуть загальну потужність понад 50 МВт. Їх обладнають у Вишгородському, Бучанському та Броварському районах.
