На Вишгородщині підприємство незаконно орендувало 42 га лісу

Правоохоронці повернули землі державі.

Ліс. Фото: Freepik

Ліс. Фото: Freepik

Правоохоронці повернули в державну власність землі лісогосподарського призначення у Вишгородському районі площею майже 42 гектари.

Інформацію про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Мова йде про відрізок території в Поліській громаді, яку незаконно здали в оренду приватній компанії для сільськогосподарських цілей. Прокурорами було встановлено, що це сталося з порушеннями земельного та лісового законодавства. А саме без належних повноважень органу, без згоди постійного користувача та без зміни цільового призначення ділянки.

Північним апеляційним господарським судом була підтримана позиція прокуратури. Він визнав незаконним рішення органу місцевого самоврядування та договір оренди, а також скасував держреєстрацію ділянки і прав на неї. Відповідні зміни вже занесли до реєстрів: право власності та оренди анульовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *