Атака РФ на Вишгородщину: Славутич тимчасово залишився без світла

Загалом без світла опинилися близько 21 тисячі мешканців.

Світло (ілюстративне зображення). Фото: unplash

Світло (ілюстративне зображення). Фото: unplash

Унаслідок ворожого обстрілу Славутич тимчасово залишився без централізованого електропостачання. Загалом без світла опинилися близько 21 000 жителів.

Інформацію про це оприлюднив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

За його словами, енергетики вже працюють над відновленням електропостачання. Критичну інфраструктуру перевели на альтернативні джерела живлення, тепло- та водопостачання забезпечили, а соціальні заклади функціонують на генераторах. Зв’язок та інтернет теж доступні.

Окрім того, для мешканців відкриті “Пункти незламності”, які готові приймати людей за потреби.

Нагадаємо, перед судом постане військовий РФ, який під час окупації, в березні 2022 року, знущався з мешканця Катюжанки. Житель отримав чисельні травми від побиття руками та прикладом зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *