У Чорнобильській зоні на здичавілого бика напав ведмідь (ФОТО)

Імовірно, ведмідь напав на стадо здичавілих корів, а бик-ватажок захищав табун.

Стадо здичавілих корів у Чорнобильському заповіднику. Фото: Telegram установи

Стадо здичавілих корів у Чорнобильському заповіднику. Фото: Telegram установи

У Чорнобильському заповіднику дослідники натрапили на пораненого ватажка стада здичавілих корів — чорнорябого бика на ім’я Рябко. Тривожний стан тварини помітили під час чергової експедиції.

Інформацію про це повідомили в Telegram-каналі установи.

Як зазначається, спершу він лежав серед інших тварин, однак згодом піднявся й рушив разом зі стадом. Його стан викликав занепокоєння: сутула постава, втягнутий живіт та травма на холці зі слідами загоєння.

Характер ушкоджень — подряпини та ймовірні укуси у верхній частині тіла — свідчить про можливий напад ведмедя. Навесні ці хижаки активно шукають їжу після виходу з барлоги, тож не виключено, що Рябко постраждав, захищаючи стадо.

У заповіднику вже була помічена присутність клишоногих та випадки їхнього полювання на великих копитних. Хоча рани виглядають загоєними, науковці продовжують спостереження за твариною.

Цей випадок ще раз нагадує: навіть здичавілі стада – це частина дикої природи, де діють суворі закони виживання, – додали в установі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *