Засідання виконкому й сесії: Петрівська ОТГ виділила кошти на виплати жителям
Окрім того, гроші були виділені продовження будівництва укриттів, допомогу ЗСУ тощо.
Гроші. Фото: iStock
У Петрівській громаді відбулося спільне засідання 81‑ї сесії та виконавчого комітету Петрівської громади.
Інформацію про це повідомили в Telegram-каналі ОТГ.
Як зазначається, на засіданні були заслухані звіти керівників комунальних підприємств і закладів за 2025 рік. Окрім того, затвердили звіти опікунської ради, адміністративної комісії, комісії з питань захисту прав дитини та виконавчого комітету.
Також було схвалено звіт про виконання бюджету Петрівської громади за 2025 рік. Доходи становили 510 547 748,42 грн, а видатки — 520 036 490,56 грн.
Окрім того, кошти виділили на:
- продовження будівництва укриттів у Новопетрівській гімназії та Петрівському ліцеї (валківський корпус);
- реалізацію програм «Турбота» та Комплексної програми підтримки захисників на 2024–2026 роки;
- закупівлю палива для генераторів.
Матеріальна допомога захисникам та мешканцям
У межах Комплексної програми підтримки військових та їхніх родин ухвалено рішення про надання одноразової допомоги:
- 35 000 грн — 18 мобілізованим;
- 120 000 грн — 3 військовослужбовцям для придбання матеріально‑технічних засобів;
- 10–25 тис. грн — 5 учасникам бойових дій, які потребують лікування;
- 10 000 грн — 3 особам з інвалідністю внаслідок війни;
- 25 000 грн — 2 звільненим зі служби за станом здоров’я.
На відновлення пошкоджених об’єктів від війни були виділені компенсації 26 мешканцям громади. Також місцевого бюджету було виділено 3 417 640 грн на допомогу військовим частинам ЗСУ.
