У Славутичі повністю відновили електропостачання
Місто було знеструмлене два дні.
Світло (ілюстративне зображення). Фото: Freepik
Славутич знову зі світлом — електропостачання в місті повністю відновлено, а всі домівки мешканців заживлені після нічної атаки.
Інформацію про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.
У дописі представники влади подякували енергетикам, рятувальникам та комунальним службам, які працювали безперервно й у складних умовах, щоб якнайшвидше повернути світло людям.
Окремо відзначили витримку та згуртованість мешканців Славутича. Саме в такі моменти, наголошують у КОВА, особливо відчутна сила спільності та взаємної підтримки.
Нагадаємо, протягом двох днів Славутич був знеструмлений через обстріл РФ. Ворог поцілив в енергетичний об’єкт, що призвело до блекауту в місті. Тоді без електрики лишилося майже 8,5 тисяч сімей.
