У Славутичі повністю відновили електропостачання

Місто було знеструмлене два дні.

Світло (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

Світло (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

Славутич знову зі світлом — електропостачання в місті повністю відновлено, а всі домівки мешканців заживлені після нічної атаки.

Інформацію про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.

У дописі представники влади подякували енергетикам, рятувальникам та комунальним службам, які працювали безперервно й у складних умовах, щоб якнайшвидше повернути світло людям.

Окремо відзначили витримку та згуртованість мешканців Славутича. Саме в такі моменти, наголошують у КОВА, особливо відчутна сила спільності та взаємної підтримки.

Нагадаємо, протягом двох днів Славутич був знеструмлений через обстріл РФ. Ворог поцілив в енергетичний об’єкт, що призвело до блекауту в місті. Тоді без електрики лишилося майже 8,5 тисяч сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *