Жителів Димерської ОТГ запрошують долучитися до формування плану громади

Метою заходу є визначення перспектив розвитку ОТГ.

Заходи. Фото: iStock

Заходи. Фото: iStock

Димерська селищна рада оголосила про проведення стратегічної сесії, присвяченої формуванню завдання на розроблення комплексного плану розвитку територіальної громади.

Інформацію про це повідомили в Димерській ОТГ.

Як зазначається, формат зустрічі буде змішаним — мешканці зможуть долучитися як особисто, так й онлайн. Метою стратегічної сесії є визначення перспектив розвитку громади. Напрацювання учасників стануть основою для формування завдання на розроблення комплексного плану.

Для участі необхідно подати заявку до 28 листопада 2025 року за посиланням яке зазначене в дописі відомства, або особисто чи поштою на адресу Димерської селищної ради. У заявці слід зазначити ім’я та прізвище, населений пункт проживання, місце роботи, електронну пошту, телефон та бажаний формат участі.

У разі вибору онлайн-формату учасники отримають на електронну адресу спеціальне посилання для підключення.

До участі запрошуються всі мешканці громади, а також ті, хто здійснює або планує діяльність на її території. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном, який зазначений у дописі відомства.

Захід відбудеться в суботу, 29 листопада, о 10:00 у ліцеї села Демидів, за адресою: вул. Фастова, 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *