Трагедія на риболовлі: у Гута-Межигірській чоловіка уразило струмом
Мешканець Вишгорода помер на місці.
Водойма у Гута-Межигірській. Фото: поліція Київщини
У селі Гута-Межигірська трапився нещасний випадок — 35-річний житель Вишгорода загинув від ураження електричним струмом під час риболовлі.
Інформацію про це повідомили в поліції Київщини.
За попередніми даними, чоловік разом із товаришем рибалив на березі водойми вудкою. Він зайшов у воду й закидаючи снасті, випадково зачепив дроти лінії електропередач, що призвело до смертельного ураження високою напругою. Медики, які прибули на виклик, констатували смерть на місці.
Слідчі Київщини відкрили кримінальне провадження та з’ясовують усі обставини трагедії.
Правоохоронці закликають громадян бути уважними під час відпочинку біля водойм та дотримуватися правил безпеки, адже нехтування ними може мати фатальні наслідки.
