Збитки майже 130 000 грн: біля Глібівки викрили браконьєра
Чоловік ловив рибу сіткою.
Риба. Фото: Київський рибоохоронний патруль
У Вишгородському районі виявили незаконний вилов на Київському водосховищі. Інформацію про це оприлюднив Київський рибоохоронний патруль.
Як зазначається, порушення правил рибальства зафіксували під час рейду поблизу села Глібівка, ввечері 5-го травня.
Інспектори зупинили громадянина, який використовував сітку для вилову, що суперечить правилам любительського рибальства. За даними патруля, браконьєр зловив 79 рибин, зокрема 68 карасів сріблястих, 10 лящів і одну щуку.

Своїми діями чоловік зазвдав рибному господарству України збитків на понад 127 тисяч гривень.
За фактом порушення складено адміністративний протокол, а правоохоронці оформили відповідні матеріали згідно із чинним законодавством. Інформацію внесено до ЄРДР за статтею 249 Кримінального кодексу України.
