На Вишгородщині відбудовують 300-метровий міст: що вже зробили

Ця споруда була знищена під час бойових дій у регіоні.

Відновлення мосту через річку Тетерів. Фото: Служба відновлення і розвитку інфраструктури в Київській області.

Відновлення мосту через річку Тетерів. Фото: Служба відновлення і розвитку інфраструктури в Київській області.

У Вишгородському районі триває капітальне відновлення 300-метрового мосту через річку Тетерів. Ця споруда була зруйнована під час бойових дій у березні 2022-го року. Один із прогонів мосту був повністю знищенний, інші потребували значного відновлення.

Інформацію про хід робіт та виконані роботи повідомили в Службі відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області.

За інформацією відомства, станом на 20 березня вже проведений демонтаж тротуарів, бар’єрного огородження, монолітної плити прогонових будов і системи водовідведення. Ці частини мосту постраждали найбільше.

Нині проводяться роботи з підняття металевих прогонових будов. Фахівці уже закінчили підйом прогонів 6-9 і розпочали відновлення ригелів опор №7, 8, 9, а також триває підняття прогону 3-6.

Цей міст є частиною територіальної дороги державного значення, і його відновлення має забезпечити стабільне транспортне сполучення в області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *