Підприємець розповів, як відкривав відділення “Нової пошти” на Вишгородщині

Владислав Кметь у 2012 році відкрив відділення в селищі Димер.

Владислав Кметь

Підприємець Владислав Кметь. Фото: "Нова пошта"

Появі кількох відділень “Нової пошти” у Вишгородському районі посприяв незвичайний випадок і труднощі з іншими поштовими операторами. Про це в матеріалі для Liga.net розповів Владислав Кметь – партнер “Нової пошти”, який відкрив кілька відділень на умовах франчайзингу.

Він зазначив, що раніше займався продажем компонентів для комп’ютерів, електронних сигарет і церковних товарів через Інтернет. Однак на державній пошті були надто суворі обмеження, й був лише один сервіс із доставки, але там сталася конфліктна ситуація.

“Дівчата, які мене постійно обслуговували, відверто нагрубили. Я сказав, що буду шукати альтернативу. Вони посміялися: мовляв, альтернативи немає. Тобто настільки була самовпевнена компанія, що вважала, ніхто, крім них”, – згадав підприємець.

Йому ж часто телефонували на міський номер і питали, чи це “Нова пошта”.

“В інтернеті я вичитав, що є така компанія, і номер телефону співпадає з моїм, тільки код – 067. Таким було знайомство [з “Новою поштою]”, – додав Кметь.

Він дізнався, що фірма працює через франчайзинг, обговорив умови з територіальним менеджером “Нової пошти” і у 2012 році відкрив відділення в селищі Димер.

Протягом перших чотирьох років роботи підприємець самостійно забирав посилки з термінала, а потім ще кілька років доставляв відправлення за адресами. Нині ж Владислав Кметь має вісім відділень “Нової пошти” в Вишгородському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *