У Славутич на щиті повернеться полеглий захисник

25-те вересня, у Славутичі, оголошений День жалоби.

Загиблі (ілюстративне зображення). Фото: 18000.com.ua

Загиблі (ілюстративне зображення). Фото: 18000.com.ua

У Славутичі попрощаються з загиблим військовослужбовцем Олександром Тофтулом. Захисник був старшим техніком мінометної батареї, штаб-сержантом ЗСУ.

Інформацію про це оприлюднили у Славутицькій міській раді.

У відомстві повідомили, що Олександр загинув 18-го вересня, під час виконання бойового завдання поблизу міста Новоградівка Покровського району Донецької області.

Церемонія прощання з полеглим захисником відбудеться сьогодні, 25-го вересня, о 14:00 у храмі в честь ікони Божої Матері “Неустанна Поміч”. Мешканців міста закликали долучитися до процесії.

Окрім того, у відомстві додали, що 25-те вересня у Славутичі оголошується Днем жалоби.

Нагадаємо, нещодавно, у Києві відкрили Меморіальний монумент полеглим киянам – захисникам та захисницям, які загинули під час російсько-української війни. Його встановили на Лісовому кладовищі біля алеї почесних поховань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *