У Славутичі відкриють центр з надання психологічної допомоги
Зустріч (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos
У Славутичі невдовзі запрацює центр життєстійкості, де місцевому населенню надаватимуть психологічну підтримку та допомогу.
Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці Офісу підтримки громадських ініціатив Славутича.
Основна мета ініціативи полягає в зниженні загального рівня стресу та тривожності серед громадян, розвиток вмінь надання першої психологічної допомоги близьким, особливо дітям та людям старшого віку та формування навичок стресостійкості.
Особлива увага буде приділена родинам, які найбільше постраждали від наслідків війни.
Окрім того, жителів Славутича закликають взяти участь у важливому опитуванні, яке допоможе визначити потреби громади, щоб покращити роботу центру. Опитування доступне за посиланням, наданим у повідомленні відомства.
Також у дописі зазначено, що цей проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України. Ініціатива наразі є пілотною та частиною всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініційованою Першою леді України Оленою Зеленською.
