У Вишгородському районі поліцейські провели бесіду в дитячому садочку

Тема бесіди – безпека на дорозі.

Кадри з заняття. Фото: Вишгородське РУП

Кадри з заняття. Фото: Вишгородське РУП

Нещодавно в одному з дитячих навчальних закладів Вишгородського району відбулася освітня бесіда, організована інспекторкою ювенальної превенції та дільничним офіцером Вишгородського РУП. Тема заходу – безпека на дорозі.

Про це повідомили у Вишгородському районному управлінні поліції.

На території садочка було створено макет дороги з усіма атрибутами: розміткою, світлофорами та знаками. Це дозволило дітям у формі гри засвоїти правила дорожнього руху та основи безпеки на дорозі.

У рамках освітньої програми, дітлахи разом з представниками поліції вивчали, як розпізнавати сигнали світлофорів, освоювали безпечний перехід через дорогу та вчилися впізнавати значення різних дорожніх знаків.

Правоохоронці також наголосили на необхідності носіння одягу з світловідбивачами та пояснили, чому не можна перебувати на дорозі в недозволених місцях.

Дошкільнята засвоїли практичне заняття та поставили чимало запитань поліцейським. Окрему цікавість викликав поліцейський автомобіль, де діти мали змогу посидіти за кермом та спробувати скористатися гучномовцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *