У Вишгородському районі поліцейські провели бесіду в дитячому садочку
Тема бесіди – безпека на дорозі.
Кадри з заняття. Фото: Вишгородське РУП
Нещодавно в одному з дитячих навчальних закладів Вишгородського району відбулася освітня бесіда, організована інспекторкою ювенальної превенції та дільничним офіцером Вишгородського РУП. Тема заходу – безпека на дорозі.
Про це повідомили у Вишгородському районному управлінні поліції.
На території садочка було створено макет дороги з усіма атрибутами: розміткою, світлофорами та знаками. Це дозволило дітям у формі гри засвоїти правила дорожнього руху та основи безпеки на дорозі.
У рамках освітньої програми, дітлахи разом з представниками поліції вивчали, як розпізнавати сигнали світлофорів, освоювали безпечний перехід через дорогу та вчилися впізнавати значення різних дорожніх знаків.
Правоохоронці також наголосили на необхідності носіння одягу з світловідбивачами та пояснили, чому не можна перебувати на дорозі в недозволених місцях.
Дошкільнята засвоїли практичне заняття та поставили чимало запитань поліцейським. Окрему цікавість викликав поліцейський автомобіль, де діти мали змогу посидіти за кермом та спробувати скористатися гучномовцем.
