3 години в болоті: на Вишгородщині рятувальники врятували дитину

Медики надали допомогу постраждалому.

Порятунок дитини з болота. Фото: ДСНС Київщини

Порятунок дитини з болота. Фото: ДСНС Київщини

У Вишгородському районі рятувальники врятували 12-річного хлопця, який заблукав у болоті.

Інформацію про це повідомили на офіційному вебсайті ДСНС Київської області.

12-річний Олег понад три години блукав по болоту й не міг знайти вихід. Він зателефонував до рятувальників, з проханням про допомогу.

На місці події, спеціалісти ДСНС виявили, що болотиста територія повністю заросла високим очеретом та кущами, через що прохід місцевістю був ускладнений. Фахівці намагалися привернути увагу дитини сиренами пожежного автомобіля, втім дитина їх не чула. Рятувальники підняли у повітря дрон. Лише після кількох спроб, вдалося знайти хлопця, який не міг вже рухатися, бо застряг по пояс у багнюці.

Рятувальники пішли по болоту та дістали хлопчину. Олег змерз, бо його одяг і взуття затягнуло в болото. Він був дуже змучений, йому не вистачало сил, щоб ходити. Тіло дитини покусали гедзі та п’явки, а ноги були порізані очеретом.

На суходолі медики надали хлопцю медичну допомогу, а потім передали дитину батьку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *