На Вишгородщині відремонтують гідротехнічні споруди за майже 5 млн грн

Закінчити роботи мають до кінця року.

Дамба в Козаровичах. Фото: Українська правда

Дамба в Козаровичах. Фото: Українська правда

На Вишгородщині проведуть відновлення гідротехнічних споруд. Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ анонсував початок проєктних робіт.

Інформація проведення ремонту з’явилася в тендері, який розмістили на платформі Prozorro.

У тендері зазначено, що планується проведення капітального відновлення з метою усунення аварійності гідротехнічних зведень і виробничих будівель захисного масиву “Захист заплави річки Ірпінь” Козаровицької експлуатаційної ділянки”.

Переможець за тендером має провести забезпечення виконання ряду інженерних досліджень:

  • Ірпінської насосної станції;
  • Насосно-силового та технологічного обладнання;
  • Козаровицької експлуатаційної дільниці;
  • Демидівської дамби;
  • Козаровицької дамби.

Кошти на матеріальне забезпечення тендеру виділять з Держбюджету. На проєкт планують витратити – 4 998 000 гривень.

Термін виконання робіт – до 31-го грудня 2024 року. Оголошення оприлюднили цьогоріч 5-го серпня, а кінцевий термін для подання конкурсних пропозицій та початку аукціону встановлено на 21 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *