На Вишгородщині відремонтують гідротехнічні споруди за майже 5 млн грн
Закінчити роботи мають до кінця року.
Дамба в Козаровичах. Фото: Українська правда
На Вишгородщині проведуть відновлення гідротехнічних споруд. Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ анонсував початок проєктних робіт.
Інформація проведення ремонту з’явилася в тендері, який розмістили на платформі Prozorro.
У тендері зазначено, що планується проведення капітального відновлення з метою усунення аварійності гідротехнічних зведень і виробничих будівель захисного масиву “Захист заплави річки Ірпінь” Козаровицької експлуатаційної ділянки”.
Переможець за тендером має провести забезпечення виконання ряду інженерних досліджень:
- Ірпінської насосної станції;
- Насосно-силового та технологічного обладнання;
- Козаровицької експлуатаційної дільниці;
- Демидівської дамби;
- Козаровицької дамби.
Кошти на матеріальне забезпечення тендеру виділять з Держбюджету. На проєкт планують витратити – 4 998 000 гривень.
Термін виконання робіт – до 31-го грудня 2024 року. Оголошення оприлюднили цьогоріч 5-го серпня, а кінцевий термін для подання конкурсних пропозицій та початку аукціону встановлено на 21 серпня.
